Magyar Radiológus Asszisztensek Egyesülete

A Magyar Radiológus Asszisztensek Egyesülete Miskolcon tartotta XVII. Kongresszusát 2012. 10. 11-13-ig. A megnyitón köszöntötte a Kongresszus résztvevőit Prof. Dr. Barkai László az Egészségügyi Kar dékánja is. A Kongresszus elnöke a Klinikai Radiológiai Tanszék oktatója Dr. Lázár István főiskolai tanár volt, aki a B.-A.-Z. Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház Képalkotó Diagnosztikai – Intervenciós Intézetének Intézetvezető főorvosa.

A rendezvényen részt vett a Klinikai Radiológiai Tanszék több oktatója is, valamint a Képalkotó Diagnosztikai Analitika szakirány számos harmad és negyedéves hallgatója.

A „Miskolci Egyetem Radiográfus Műhely” szekció keretén belül idén végzett, valamint harmad és negyedéves hallgatók tartottak színvonalas előadásokat, bemutatva a tudományos diákköri munkájukat.