Pro Scientia Aranyérmesek Társasága előadás

2014. május 7.-én 10 órától a Miskolci Egyetem Egészségügyi Kar Sportlétesítmények körcsarnokában Dr. Mayer Krisztina adjunktus a Pro Scientia Aranyérmesek Társasága képviseletében előadást tartott a „Te is lehetsz tudós! Te is lehetsz kutató!” című országjáró sorozat miskolci állomásán. Az előadás során a hallgatók betekintést nyerhettek a tudományos kutatás világába és megismerhették a kutatói életpálya különböző állomásait (TDK, OTDK, PhD) és szépségeit.

Az előadás második felében a résztvevők megtekinthették a társaság “Páratlan Sikerekről Álmodó Tudósok” című filmjét is, mely során beleláthattak néhány sikeres fiatal kutató eddigi pályájába.

A program az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő a Nemzeti Tehetség Program végrehajtásának 2013–2014. évi cselekvési programja alapján meghirdetett NTP-FTH-M-13-001 pályázatának támogatásával valósult meg.

A-program-támogatói-elérhetőek-erre-a-linkre-kattintva1.pdf (316 letöltés)

100_5911 100_5914 100_5917 100_5919