Köszönet a hallgatóknak

Karunk vezetői és oktatói ezúton szeretnék kifejezni köszönetüket a szeptember 26-án, a Kutatók Éjszakáján nyújtott segítő munkával kapcsolatban az alábbi hallgatóknak, mert a rendezvény első percétől az utolsóig lelkesen és az érdeklődők figyelmét folyamatosan fenntartva, magas színvonalú tevékenységet végeztek:

Képalkotó diagnosztika szakos hallgatók, akik a különböző képalkotó eljárással készített, nem mindennapi felvételeket mutatták be az érdeklődőknek:

Bodnár Dóra, Grónás Petra, Kiss Krisztián, Molnár Ádám, Nagy Ágnes, Sallai Annamária és Zombor Áron.

Köszönjük még a színvonalas közreműködést az alábbi hallgatóknak is:

1.Gyógytornász szakos hallgatók, akik fizikai erőt, gyorsaságot és ügyességet mérő feladatokat (pl. Flamingo-tesztet és Four Steps tesztet) csináltattak az azokra nyitott látogatókkal:

Ádám Vivien, Bényei Zsófia, Kiss Viktória, Kovács Tímea, Kozaróczy Csilla Martina, Köböl Evelin, Madarász Maja, Medve Gabriella, Nagy Eszter, Papp Dóra, Szabó Klára, Szabó Larina, Szakos Norbert, Szendi Annamária, Széles Anett, Szoták Dóra.

2.Védőnő szakos hallgatók, akik testzsír- és testtömegindex-méréseket végeztek, a gyerekekkel sztereognosztikus formapercepciós játékokat játszattak, illetve a bőr érzőműködését vizsgáltatták:

Bozó Vivien, Farkas Gabriella, Gregóczki Nikoletta, Horváth Dóra, Kocsis Adrienn, Lovas Dóra, Molnár Szilvia Csilla, Ördög Orsolya, Perge Anna, Pocsai Petra, Potyka Nikolett, Szabó Janka és Szilágyi Lívia.

3.Egészségügyi Szervező szakos hallgatók, akik Magyarország fürdőinek és a Miskolci Egyetem hagyományainak jobb megismertetésével, illetve kvízekkel és játékokkal vonták be az érdeklődőket interaktív módon:

Ágfalvi Zsanett, Ágotha Nóra, Bánóczki Vivien, Bohóczky Barbara, Bordás Anikó, Brugger Petra, Burka Nikoletta, Csizmadia Julianna Lilla, Domonkos Adrienn, Fábián Dóra, Fehér Annamária, Feke Orsolya, Gönczi Kinga, Gyantár Anikó, Hoblyák Szimonetta, Kerekes Ágnes, Koczka Melinda, Koleszár Krisztina Vanda, Kolozsvári Gréta, Kovács Kitti, Kovács Zsófia, Kozmáry Lilla, Kövér Tünde, László Eszter, Lengyel Bence, Major Emőke, Molnár Anna, Molnár Bernadett, Oláh Tímea, Orosz Andrea, Papp Beatrix, Péli Mercédesz, Ravasz Orsolya, Süveges Dóra, Svertskó Diána, Szabó Diána, Szabó Veronika, Szoták Brigitta, Tóth Anita, Tóth Enikő és Vavrek Anna.