Mestertanári címek átadása az Egészségügyi Karon

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Karának 2014. december 2-án megrendezett Kari Tanácsi ülésén mestertanári címek ünnepélyes átadására került sor.

A kitüntető elismerést azok a tanári munkakörben alkalmazott oktatók kaphatják, akik a gyakorlatorientált képzésben kiemelkedő oktatási és szakmai tevékenységükkel legalább 15 éve hozzájárulnak képzéseink színvonalának emeléséhez.

Az egyetem rektora által karunk két gyakorlati oktatójának adományozandó mestertanári címet az Egészségügyi Kar felterjesztését követően a Szenátus a 349/2014. sz. határozatával elfogadta. Idén elsőként Kissné Dányi Éva a védőnő-képzés, és Koppányné Szendrák Mária a gyógytornász képzés szaki koordinátora kapták a rangos címet.

A Kari Tanácsi ülésen Dr. Kiss-Tóth Emőke, a kar dékánja köszöntő beszédében fejezte ki elismerését és köszönetét, majd átadta a címmel járó díszes okleveleket a kitüntetett oktatóinknak.

Gratulálunk mestertanárainknak!

Dr. Kiss-Tóth Emőke