Szolnoki ünnepségen a karunk hallgatói

2015. június 5-én Szolnokon a Megyeházán ünnepséget rendeztek a Védőnői Szolgálat megalakulásának 100. évfordulója tiszteletére, melyen karunkat két korhű ruhába öltözött védőnő szakos hallgató képviselte.

A lányok az ünnepség ideje alatt nemcsak a karunk által készíttetett gyönyörű Stefániás védőnő-egyenruhájukkal színesítették a programot, hanem a jelenlévő előadók számára készített virágcsokrok átadásában is részt vettek. A program során a a helyi TV műsorvezetője, az ünnepség moderálója több ízben hangsúlyozta hallgatóink 1917-es korabeli öltözékével kapcsolatban a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karának elkötelezettségét a védőnőképzés felé.

Bízunk benne, hogy a rendezvényen való részvételünkkel hozzájárultunk egyetemünk és karunk hírnevének öregbítéséhez.

Szolnok