III. éves egészségügyi szervezők tanulmányi kirándulása Sóstógyógyfürdőre

2016 áprilisában az Egészségügyi szervező alapszak Egészségturizmus szervező szakirányának harmadéves hallgatói az „Elektro-balneo-hidro-klíma terápia” c. tantárgy kapcsán ellátogattak Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőre, hazánk 16. gyógyhelyére, ahol Kiss-Kondás Dóra mestertanár vezetésével, tanulmányi kirándulás keretein belül tekintették meg az AQUARIUS Élményfürdő 2015 nyarán átadott fürdőgyógyászati központját.

A hallgatók megfigyelhették a tantárgy kapcsán tanult fizioterápiás kezelési lehetőségeket (gyógyiszapkezelés, súlyfürdő kezelés, gyógyfürdőkezelés, stb.), mindezt egy korszerűen kialakított, magával ragadó környezetben, ahol egyaránt megvalósulhatnak a pihenni és gyógyulni vágyók igényei.

A fürdő látogatása után a hallgatók szabadidős program kapcsán ellátogattak a Nyíregyházi Állatkertbe, illetve városnézésre is nyílt lehetőség.

3 7.jpg 6.jpg 5.jpg 4.jpg 2.jpg 1.jpg