Tavaszköszöntő Egészségnap Mályiban

A Tavaszköszöntő Egészségnap Mályiban elnevezésű esemény a III-ad éves egészségügyi szervező szakos hallgatók Utazás- és rendezvényszervezés tantárgy keretében teljesítendő gyakorlataként került megszervezésre a Mályi Önkormányzat segítségével. A feladat abból állt, hogy olyan eseményt szervezzenek, amely segít az emberek egészségtudatosságának növelésében, az egészséges életmód tágabb értelmezésében. A hallgatók holisztikus szemléletéből fakadóan olyan programok kaptak helyt az eseményen, amely a testi-lelki-mentális jóllétet hivatott erősíteni. Más tantárgy keretében tanultakat is kamatoztattak, például az animációs ismereteiket. A sikeres nap eredménye egyrészt az, hogy a hallgatók a szakmai tartalmak mellett bizonyították, hogy ügyesen tanultak meg magabiztosnak, kiegyensúlyozottnak, illemtudónak, tiszteletteljesnek és etikusnak lenni, valamint alkalmassá váltak a csapatmunkára, hiszen megtalálták a kulcsot mindenkihez, másrészt pedig az, hogy az Egészségügyi Kar és Mályi Önkormányzata között további projektek formálódnak.

49 8 7 6 5  3 2 11 10 1