Az Egészségügyi Kar Tudományos Diákköri versenye

2016. május 5-én került megrendezésre az Egészségügyi Kar Tudományos Diákköri Versenye, amelyen 7 fő I. évfolyamos hallgató mutatta be 10 percben előadásanyagát:

Garancz Rita (EGP) – Sport, mint az ember élete; Jánosik Zsuzsanna (OLKDA) – Endometriózis – életre szóló női kereszt; Krajnyák Eszter (ÁB) – „A közösség erejéből építkezve” – a lelki támogatás lehetőségei a gerincferdülés konzervatív kezelésében; Márton Béla (OLKDA) – Paleoradiológia – „Megérinteni a múltat”; Pálfi Angéla (ÁB) – A 0-4 éves korú gyermekek beszédfejlődését segítő játékok; Szabó Annamária (ÁB) – Speciális életek, speciális ételek – avagy a coeliakia és diabetes kapcsolata és Szomolya Bernadett (ÁB) – A kereszténység hitelessége.

Az Értékelő Bizottság, Dr. Mayer Krisztina adjunktus, Dr. Rucska Andrea adjunktus és Gál Renáta IV. évf. Egészségügyi szervező hallgató 3 főt oklevéllel díjazott, valamint Kari Hallgatói Önkormányzat támogatásával pénzjutalmat kaptak.

• I. helyezett: Márton Béla I. évf. OLKDA hallgató
  • II. helyezett: Szomolya Bernadett I. évf. ÁB hallgató
  • III. helyezett: Krajnyák Eszter I. évf. ÁB hallgató

Szívből gratulálunk minden résztvevő hallgatónak!

TDK versenyzők TDK versenyző TDK zsűri TDK versenyző3 TDK versenyző2 TDK díjátadás2 TDK díjátadás