Látogatás Parádfürdőn

2017. január 26-án a Parádfürdői Állami Kórház vezetőinek meghívására az Egészségügyi Kar dékánja Dr. Kiss-Tóth Emőke főiskolai tanár és a Műszaki Földtudományi Kar dékánja Prof. Dr. Szűcs Péter egyetemi tanár látogatást tett az intézményben Dr. Lukács Andrea egyetemi docens és Lebenszkyné Szabó Tünde mestertanár kíséretében. A kórház vezetése, Dr. Rabóczki Anita főigazgató és Dr. Suskó Mihály orvos igazgató valamint Dr. Garamvölgyi Rita igazgatásszervezési és módszertani vezető bemutatta a kórházat és annak széleskörű szolgáltatásait, valamint a közelben található timsóbányát. A látogatás célja egy lehetséges együttműködés kidolgozása a két kar oktatói-kutatói és a Parádfürdői Állami Kórház menedzsmentje között a timsóbánya kialakításának, illetve tudományos vizsgálatokkal megalapozott hasznosításának érdekében.

3 47 6 5   2