Kari Tudományos Diákköri Verseny

Az Egészségügyi Kar idén is megszervezte a Tudományos Diákköri Versenyt I. évf. hallgatók részére. A hallgatóknak szabadon választott témában egy 10 perces PowerPoint-os prezentációt kellett bemutatni bármilyen szabadon választott témából, és a háromtagú Értékelő Bizottság, valamint a többi hallgató kérdésére választ adni. A 2017. évi versenyre 6 fő jelentkezett. A résztvevők elismerő oklevélben, az első 3 helyezett oklevél és pénzjutalomban részesült a kari HÖK támogatásával.

Részt vett hallgatók:

Hallgató, Előadásának címe

Andrási Zsanett ÁB I. évf., Humánetológia

Baráth Angéla ÁB I. évf., Fogyatékkal élők és kiemelkedő alakjai

Bencze Annamária ÁB I. évf., Korzettől a gerincműtétig

Müller Luca Zsófia ÁB I. évf., Lovak pozitív hatása

Palácz Dorina KDA I. évf. Holtan várják a feltámadást, avagy mi történik velünk hibernáláskor

Vitaris Kitti ÁB I. évf., Néptánc, mint terápia

Helyezettek:

I. hely: Müller Luca Zsófia I. évf. gyógytornász hallgató

II. hely: Andrási Zsanett I. évf. gyógytornász hallgató

III. hely: Vitáris Kitti I. évf. gyógytornász hallgató

Az Értékelő Bizottság tagjai: Simon Nóra mesteroktató, Juhászné Szalai Adrienn tudományos segédmunkatárs és Tomorszki Dóra IV. évf. egészségügyi szervező szakos hallgató. A verseny szervezője és lebonyolítója Dr. Lukács Andrea egyetemi docens, TDT-titkár volt.

TDV-1a TDV-4 TDV-8 TDV-16 TDV-18 TSV-3