KERT Életviteli Klub az Egészségügyi Karon

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Kar és a Közép-Kelet-Európai Rekreációs Társaság (KERT) közös szervezésében 2018. március 6-án került megrendezésre az első rekreációs összejövetel, mely egyben a KERT Miskolci Életviteli Klub alakuló ülését is jelentette. A programot Dr. Kiss-Tóth Emőke, a kar dékánja nyitotta meg köszöntő beszédével, melyben hangsúlyozta, hogy napjainkban mennyire fontos a lakosság egészéges életvitele és a szabadidő hasznos „KERT-észkedő” eltöltése. Ezt követően Dr. habil Fritz Péter a kar egyetemi docense – a magyar válogatott sportolóinak és olimpikonok táplálkozási tanácsadója – tartott tudományos előadást „Sporttáplákozás a kulisszák mögül” címmel, melyben hasznos ismeretekkel tájékoztatta a résztevő hallgatóságot. A Miskolci Életvitel Klub további előadásokat is szervez a jövőben különböző rekreációs témakörökben, melyekre szeretettel várjuk a Miskolci Egyetem dolgozóit, hallgatóit és a város lakosságát is.

IMG_1540 IMG_1541 IMG_1545 IMG_1547 IMG_1553 IMG_1557 IMG_1561 IMG_1562 IMG_1564 IMG_1566 IMG_1570 IMG_1588