KERT (Közép-Kelet-Európai Rekreációs Társaság) klub az Egészségügyi Karon

Tavasszal is jutott tennivaló a miskolci KERT-észek számára. Az Egészségügyi Kar márciusban alapított Miskolci Életviteli Klubja két programot is szervezett április hónapban a rekreáció jegyében.

A Scitec Nutrition cég jóvoltából – az előző akció sikerére való tekintettel – ismét 200 darab Recreation Magazint osztottunk ki a harmadéves hallgatók számára a kar minden intézeti tanszékén azzal a céllal, hogy a tanulók megismerkedjenek a hazai rekreációs lehetőségekkel és a tudományos publikációk formáival.

1 2

Az Életviteli Klub keretében ezt követően április 10-én Dobrotka Béla, az Esések Iskolája elnöke tartott előadást „Biztonságos Esések Iskolája – 3 PR Primer Prevenciós Program Időseknek, SeniorEsés Tan” címmel. Örömünkre szolgált, hogy rendezvényünket megtisztelték a Miskolc Megyei Jogú Város Őszi Napsugár Otthon lakói is, mely által sikerült megszólítani a város jelen témában kompetens lakosságát is.

5 4 3

A tavaszi alkalmat követően – a nyári rekreálódás után – a klubunk ősszel tovább szeretné folytatni tevékenységét.