A Miskolci Egyetem Egészségügyi Kar részt vett a XV. Országos Sporttudományi Kongresszuson

A Magyar Sporttudományi Társaság (MSTT) 2018. május 30. – június 1.-ig tartó kongresszust szervezett, melyen több, a sporttudományokban jártas orvos-professzor, akadémikus, PhD diplomával rendelkező elméleti és gyakorlati szakember tartott előadást.

A rendezvényen a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karát – mint a sporttudományok határterületét képező egészségtudományok oktatója – Kopkáné Dr. Plachy Judit adjunktus képviselte, aki a „Fiatalodó és megújuló Egyetem-Innovatív tudásváros A Miskolci Egyetem intelligens szakosodást szolgáló intézményi fejlesztése EFOP-3.6.1-16-2016-00011” pályázat keretén belül prezentált előadásával előkészítette és megalapozta az egyetem hallgatóinak jövő évi MSTT konferencián való részvételét, melyre minden egészség- és sporttudomány iránt tudományosan érdeklődő hallgató figyelmét felhívjuk és várjuk jelentkezésüket.