XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos- és Egészségtudományi Szekció Debreceni Egyetem

2019. április 23-26. között rendezték meg Debrecenben a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos- és Egészségtudományi Szekcióját. A nagyszabású rendezvényen, ahol 500-nál is több előadás hangzott el tíz helyszínen, a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karát 11 hallgató képviselte.

Badenszki Andrea: Információk fogságában (konzulens: Kissné Dányi Éva mesteroktató)

Balázs Laura: A funkcionális MR vizsgálatok és az alkalmazott hibakorrekciós eljárások szerepe a műtéti tervezésben (konzulens: Kiss Máté tanársegéd)

Halász Beáta: Tudatos gyermektelenség (konzulens: Simon Nóra mesteroktató)

Kóthay Netta: Testedzésfüggőség és meghatározó tényezőinek vizsgálata futóknál (konzulens: Dr. Lukács Andrea egyetemi docens)

Krajnyák Eszter: Tartásjavítással szerzett tapasztalatok egy vidéki általános iskolában (konzulens: Dr. Juhász Eleonóra tanársegéd)

Lepp Kitti: Scapularis dyskinesis, avagy szárnyak nélkül szárnyalj (konzulens: Kiss-Kondás Dóra mestertanár)

Nagy Annamária: Sinusitis és szövődményei képalkotó diagnosztikája gyermekkorban (konzulens: Dr. Lakatos Andrea tanársegéd)

Nagy Imola Laura: Posztonkénti fittségi, egészségügyi, fizikális és sportág-specifikus vizsgálatok az egri Eszterházy SC Női Ifjúsági kézilabda csapatnál (konzulens: Kopkáné Dr. Plachy Judit adjunktus)

Pozsgai Aida: Hasi sérülések gyermek- és felnőttkorban; Képalkotó diagnosztika és buktatók (konzulens: Prof. Dr. Lombay Béla professor emeritus)

Szabó Réka: Az MDCT szerepe a pulmonalis embolia diagnosztikájában (konzulens: Dr. Lakatos Andrea tanársegéd)

Tóth Regina: Has-, hátizom erősítésből származó statikai változások elemzése, avagy erőben az egészség? (konzulens: Kiss-Kondás Dóra mestertanár)

Gratulálunk HALÁSZ BEÁTA IV. éves védőnő hallgatónak, aki a Primer prevenció, védőnői prevenció, dietetika I. tagozatban II. helyezést ért el. Gratulálunk a felkészítő konzulensének is, Simon Nóra mesteroktatónak!

DE OTDK-ajandekok HB3 HB2 HB