Magyar Ápolók Napja a polgármesteri hivatalban

Karunk képviselői meghívást kaptak a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Szervezete által szervezett Magyar Ápolók Napján tartott ünnepi rendezvényre, mely minden évben hazánk első főápolójának, Kossuth Zsuzsannának a születésnapján kerül megrendezésre.

Az ünnepségnek a Miskolc Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal díszterme adott otthont, ahol a szép megemlékezést követően színvonalas előadások hangzottak el az ápolástudomány témaköréből.

Nagy örömünkre szolgált, hogy a Miskolci Egyetem Egészségügyi Kar 2019/2020-ban indított ápoló képzésének elsős hallgatói is részt vehettek a rendezvényen Sztojev-Angelov Ilona szaki koordinátor mesteroktató és Beregi Erika mesteroktató mellett.

Köszönjük a meghívást!

321 4   5