Jubilál az Egészségügy Kar

A Miskolci Egyetemen 20 éve működő egészségtudományi képzés évfordulójának megünneplésére az Egészségügyi Kar tudományos jubileumi online konferenciát rendez „Kárpát-medencei felsőoktatási intézményi hálózati összefogásban született egészségtudományi fókuszú interdiszciplináris kutatási eredmények bemutatása” címmel 2021. június 17-én 10.00 órától.

A rendezvény fővédnöke Dr. Varga Judit az Universitas Miskolcinensis Alapítvány Kuratóriumának elnöke. A rendezvényt Prof. Dr. Horváth Zita a Miskolci Egyetem rektora nyitja meg, majd szakmai köszöntőt mond Prof. Dr. Betlehem József a Miskolci Egyetem díszdoktora, a Pécsi Tudományegyetem rektorhelyettese. A jubiláló Kar tiszteletére ünnepi beszédet mond Dr. Kiss-Tóth Emőke az Egészségügyi Kar dékánja. A tudományos program keretében négy határon túli egyetem professzorai is előadást tartanak az Egészségügyi Kar előadói mellett.

A konferenciára az alábbi regisztrációs felület kitöltésével jelentkezhetnek  az érdeklődők 2021. június 15. (kedd) 18.00 óráig:

A konferencia Google Meet csatlakozási linkje a regisztrált résztvevőknek a konferenciát megelőző napon kerül kiküldésre.

A konferencia az EFOP 3.4.3-16-2016-00015 „FŐNIX ME” – Megújuló Egyetem felsőoktatási intézményi fejlesztések a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében című projekt keretében valósul meg.

A konferencia meghívója elérhető ITT.