Dr. Antalfi Bálintra emlékezik a Miskolci Egyetem Egészségtudományi Kara

Megrendülve értesültünk a hírről, hogy Dr. Antalfi Bálint 2022. augusztus 11-én, életének 69. évében elhunyt.

Dr. Antalfi Bálint 1987-ben elsők között kapcsolódott be a miskolci egészségtudományi képzés oktatási tevékenységébe az élettudományi tantárgyak elméleti és gyakorlati oktatásával. A tanítás mellett aktívan részt vett a kar tudományos életében. Számos Kari Tudományos Diákköri munkának volt témavezetője és bírálója. Ezen felül a Miskolci Egyetem hagyományainak lelkes felkarolója és tisztelője volt.

A Miskolci Egyetem hagyományai, illetve az oktatás iránti mély elkötelezettsége példaértékű, elismerésre méltó volt.

Fájdalommal búcsúznak tőle a Miskolci Egyetem Egészségtudomány Kar oktatói, dolgozói és hallgatói.

Nyugodjon békében!

Antalfi Bálint-2 (2016.12) FF-3