2023. évi Tudományos Diákköri Verseny

2023. május 10-én ismét megrendezésre került a Tudományos Diákköri Verseny az Egészségtudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsának és a Selye János Szakkollégiumnak a támogatásával. A versenyre négy elsőéves hallgató jelentkezett az érdeklődési körüknek megfelelő, általuk választott témával.

A bizottság többek között új sportággal, ritka betegséggel ismerkedhetett meg, valamint a katonák egészségéről és az 5G egészségre gyakorolt hatásáról hallgatott meg igényes előadásokat.

A bizottság tagjai:

1. Simon Nóra, mesteroktató
  2. Juhászné Dr. Szalai Adrienn, tudományos segédmunkatárs
  3. Ronecz Izabel, II. évfolyam egészségügyi szervező hallgató

Helyezések:

• I. helyezett: Szabó Dorina I. évf. radiográfus hallgató: FOP
  • II. helyezett: Pozsgai Zsuzsanna I. évf. gyógytornász hallgató: Katonák egészsége
  • II. helyezett: Becskereki Friderika I. évf. gyógytornász hallgató: Strong by Zumba
  • III. helyezett: Barna Zsófia Alexandra I. évf. szervező hallgató: Az 5G és az emberi egészség

A Hallgatói Önkormányzatnak köszönjük a hallgatók támogatását!

Gratulálunk a szép és értékes előadásokhoz!

kép1
kép2