Tudományos Diákköri Verseny

2011. május 3-án második alkalommal került megrendezésre Karunkon Tudományos Diákköri Verseny. Ez alkalommal kilenc hallgató előadása hangzott el. A zsűri elnöke Prof. Dr. Lombay Béla főiskolai tanár, a zsűri tagjai Dr. Kiss Tóth Emőke dékánhelyettes, Simon Nóra oktató és Nagy Ramóna IV. éves gyógytornászhallgató volt. A verseny díjazása a TÁMOP-4.2.3.-08/1-2008-0007 pályázat segítségével valósult meg.

Eredmények:
név
előadás címe
évfolyam
helyezés
Pauleczki Enikő A csont – ízületi elváltozások ábrázolása a képzőművészetben OLKDA  I. évf. III.
Pelyhe Beáta Az élő porcelánbabák – Osteogenesis  imperfecta OLKDA  I. évf. IV.
Pocsai Krisztina A balett árnyoldala Ápolás és Betegellátás alapszak  II.évf. IV.
Pusztai Szabina Kamasz lélek idős testben OLKDA  I. évf. IV.
Stefán Eszter Sokoldalú őssejtek – egy új fejezet a gyógyításban Ápolás és Betegellátás alapszak I.évf. II.
Svéda Dorina Múmiák vizsgálata OLKDA I. évf IV.
Szalkó Anett Szoborrá vált emberek – Fibrodysplasia ossificans progressiva OLKDA  I. évf. IV.
Váradi Zsófia A magzat fejlődésének nyomonkövetése ultrahanggal OLKDA  I. évf. IV.
Zsebe Zsófia Festmények röntgenvizsgálata OLKDA  I. évf. I.

Képgaléria: